شنبه , ۴ فروردین ۱۳۹۷
صفحه اصلی » مقایسه » مقایسه پژو ۴۰۵ و پژو پارس کدام بهتر است؟
مقایسه 405 و پارس
مقایسه 405 و پارس

مقایسه پژو ۴۰۵ و پژو پارس کدام بهتر است؟

دو خودرو تولیدی شرکت ایران خودرو را تصمیم داریم مورد بررسی قرار دهیم. این دو خودرو که برای اغلب ایرانیان نیز نام آشنا می باشد حال باید دید برای خرید گزینه مناسبی می باشند یا خیر.

پژو پارس و  پژو 405 خودرو هایی هستند که در بین ایرانیان توانسته اند محبوبیتی برای خود کسب نمایند و در بازار مشتریان خود را داشته باشند، ما تصمیم داریم اگر میان انتخاب یکی از این دو خودرو محبوب دچار دوگانگی شده اید به شما کمک کنیم تا انتخاب مناسب تری داشته باشید تا بتوانید از انتخاب خود خشنود باشید و خودرویی مناسب تر برای خود انتخاب کنید.

پژو پارس یا پژو 405

       مشخصات فنی پارس                              مشخصات فنی 405

مشخصات فنی پارس و 405

مشخصات فنی پارس و 405

مشخصات فنی پارس و 405

مشخصات فنی پارس و 405

مشخصات فنی پارس و 405

مشخصات فنی پارس و 405

مشخصات فنی پارس و 405

نظر کارشناسی:

از نظر طراحی بدنه این دو خودرو کاملا مشابه هم می باشند و فقط نمونه تولید داخلی آن یعنی پژو پارس با کمی تغییر در شکل ظاهری و چراغ های آن زیبایی چشم نواز تری به خود گرفته است و بیشتر توانسته نظر ها را به خود جلب نماید.

طراحی داخلی این دو خودرو نیز به یک شکل و یک پایه و اساس است ولی در نمونه پارس زیبایی های بیشتری حاصل شده است با استفاده از چوب و چرم و کیلومتر شمار زیباتر و از طریق این ویژگی ها می توان پژو پارس را در سطح بالاتری از مدل پژو 405 در نظر گرفت.

پژو پارس یا پژو 405

از نظر ایمنی این دو خودرو مشابه هم دیگر می باشند ولی به دلیل پیشرفت روز افزون دنیای تکنولوژی و ابزار ها خودرو پژو 405 به دلیل قدیمی تر بودن دارای ایمنی کمتری می باشد و پژو پارس دارای ایمنی بیشتری است.

از نظر فنی این دو خودرو با هم  نیز برابری دارند ولی به دلیل تولید جدیدتر موتور خودرو پژو پارس در این ویژگی نیز باز هم  این خودرو بالاتر از پژو 405 قرار میگیرد.

محمدوده قیمتی این دو خودرو  نیز به شرح زیر می باشد:
پژو پارس در بازار به قیمت 35تا 37 میلیون تومان می باشد.
پژو 405 در بازار به قیمت 30تا 35 میلیون تومان می باشد.

پس با توجه به بررسی های ما می توان با کمی هزینه بیشتر خودرو پژو پارس را که در سطح بالاتری از پژو 405 قرار می گیرد انتخاب کنید.

 

سایر عناوین این مطلب:

کانال تلگرام کاراپ

این مطالب را نیز ببینید!

قیمت و مشخصات پژو ۲۰۷ صندوقدار ( پژو ۲۰۷ اس دی )

محصول جدید ایران خودرو ؛ پژو 207 صندوقدار که به گفته مدیر مرکز تحقیقات ایران …

3 دیدگاه‌ها

  1. اخه دو تا گاری که دیگه ارزش این حرفا رو نداره جفتشون لگن به تمام معنا کیفیت و قطعات درپیت و چینی والا!!!!!!!!!!!

  2. irani gema at harchi besaze mia bendazi satl ashghal

  3. به نظر من تو ماشین ایرانی باید***.اگر میخواید سی و هفت تومن بدید این ماشینارد بگیرید قبلش نگاهی به هوندا آکورد سال ۲۰۰۸ بندازید با اینکه مال ده سال پیشه ولی هم اتاقش بهتره در حدی که کامپیوتر داره و هم استاندارده و هم ژاپنیه و هم از همه مهم تر موتورش ۱۷۵اسب بخاره یعنی تو یه چش بهم زدن اینارو میخوره.من خودم متاسفانهslxدارم و این ماجرا و این ماشینو پس از سه سال فهمیدم و قصد دارم ماشینمو عوض کنم. شاید هوندا کمیاب باشه ولی خودم ده تا مدل ۲۰۰۸ رو تو سایت شیپور دیدم۲۰۱۵و۲۰۱۳هم که فراوونه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *