صفحه اصلی » مقایسه » مقایسه رنو ال ۹۰ و پژو ۲۰۶ صندوق دار
پژو 206 صندوق دار یا ال 90

مقایسه رنو ال ۹۰ و پژو ۲۰۶ صندوق دار

دو خودرو 206 صندوق دار و ال 90 بعد از تولید و وارد شدن به بازار توانستند محبوبیت خوبی بین خریداران برای خود کسب کنند. این دو خودرو که جزو خودرو های خوب بازار دسته بندی می شوند از معدود خودرو هایی هستند که توانستند نمایش قابل قبولی از خود نشان دهند حال ما تصمیم داریم اگر شما در دوراهی انتخاب یکی از این خودرو ها گیر کردید با اطلاعاتی که در اختیار شما قرار خواهیم داد انتخاب مناسب تری داشته باشید.

مشخصات فنی رنو ال 90

مشخصات فنی تندر 90

مشخصات فنی تندر 90

مشخصات فنی تندر 90

مشخصات فنی پژو 206 صندوق دار

مشخصات فنی 206 صندوقدار

مشخصات فنی 206 صندوقدار

مشخصات فنی 206 صندوقدار

نظر کارشناسی:
با توجه به اطلاعاتی که در بالا ذکر شد با کمی کنکاش و جستجو و مطالعه به برتری نمونه 206 صندوق دار نسبت به رقیب خود یعنی ال 90 میرسیم. این دوخودرو همانطور که در بالا ذکر شد جزو خودرو های مورد تایید بازار هستند و طرفداران خاص خودشان را دارند ولی 206 صندوق دار به گونه ای طراحی و تولید شده است که ویژگی های بارزتر و بهتری در خود جای داده است و تندر 90 نیز در تولید خود کیفیت را سر لوحه خود قرار داده است و تمامی افرادی که از این محصول استفاده می کنند به این موضوع همیشه اشاره کرده اند که بسیار با کیفیت و با دوام می باشد و قطعات تولید به کار رفته در این خودرو بسیار با دوام می باشد.

در سیستم فنی و موتور 206 نیز برتری حس می شود موتور این خودرو با دقت بسیار زیادی طراحی شده و نمونه ای است که مخصوص این خودرو می باشد و مهندسان توانسته اند با موتوری که برای این خودرو ارائه کرده اند این خودرو را در دسته خودرو های با کیفیت قرار دهند از نظر آپشن و تجهیزات نیز همانطور که در بالا مشاهده می کنید برتری کاملا چشم گیر 206 صندوق دار نسبت به تندر 90 را می بینید این خودرو تجهیزات و امکانات بیشتری نسبت به رقیب خود داراست مصرف سوخت 206 صندوق دار نسبت به تندر 90 پایین تر می باشد و با توجه به وضع اقتصادی از لحاظ صرفه اقتصادی نیز این خودرو به صرفه تر می باشد.

و در نتیجه علاوه بر مصرف سوخت پایین و آپشن های بیشتری که پژو 206 اس دی در اختیار شما میگذارد می توانید این خودرو را با اختلاف قیمتی حدود 2 میلیون کمتر از رنو ال 90 بخرید.

 

سایر عناوین این مطلب:

این مطالب را نیز ببینید!

پژو 207 یا برلیانس H320

مقایسه برلیانس H320 و پژو ۲۰۷ – پژو ۲۰۷ بخریم یا برلیانس H320 ؟

در این مطلب قصد داریم دو خودروی هاچ بک بازار ایران را با هم مقایسه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *