صفحه اصلی » کارشناسی رنگ خودرو » کارشناسی تشخیص رنگ خودرو مهندس باغشنی – زمان مناسب تعویض روغن خودرو صفر
تعویض روغن به موقع
تعویض روغن به موقع

کارشناسی تشخیص رنگ خودرو مهندس باغشنی – زمان مناسب تعویض روغن خودرو صفر

همیشه خریداران وسیله نقلیه صفر با یک مشکل بزرگ مواجه هستند و آن تعویض روغن وسیله نقلیه خود برای اولین بار است.  اگر توجهی به این مورد نشود ممکن است به وسیله نقلیه تازه خریداری شده آن ها آسیب بدی وارد شود و هزینه سنگینی به روی دست مالک گذارد.

تیم کاراپ در این مطلب تصمیم دارد زمان مناسب تعویض روغن خودرو صفر را به شما همراهان عزیز اطلاع نماید تا اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که خودرو صفر خریداری نموده اید و با معضل تعویض به موقع روغن آن روبرو هستید از زمان مناسب تعویض روغن خودرو خود مطلع باشید.

اولین مرحله تعویض روغن خودرو باید در  500 الی 1000 کیلومتر باشد زیرا خودرو تازه شروع به کار کرده است و هنوز خودرو به اصطلاح خشک می باشد و برای بالا رفتن راندمان بازدهی باید در زمان بین 500 کیلومتر تا 1000کیلومتر تعویض روغن خودرو انجام شود.

رانندگان باید توجه داشته باشند خودرو صفر خود را گاز آنی و یا شدید ندهند زیرا این عمل باعث آسیب رساندن به قطعات موتور می شود .موتور خودرو صفر هنوز به اصطلاح ذبر است و تا صیقل خوردن قطعات مدتی باید بگذرد.

برای تعویض روغن بار دوم خودرو بهترین زمان تا 2000 کیلومتر کارکرد می باشد و مرتبه سوم تا 3500کیلومتر مناسب می باشد و بعد از آن با ریختن روغن درجه یک می توانید وسیله نقلیه خود را هر 5000 کیلومتر یک بار روغن آن را تعویض نمایید.

 

تلفن تماس : 38336718051

تلفن همراه : 09155040968

آدرس مرکز تشخیص رنگ مهندس باغشنی :

مشهد – حد فاصل چهار راه دانشجو و میدان دانش قبل از معلم 53

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای کامل علائم خودرو

کارشناسی تشخیص رنگ خودرو مهندس باغشنی – راهنمای کامل علائم پشت آمپر خودرو

یکی از ملزوماتی که هر راننده باید با آن آشنایی داشته باشد علائم هشداردهنده پشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *